DEWOCJONALIA / nowe
2019.10.16
Zobacz D-Galerie na stronie Programu ELECTRO-ROBOT
DEWOCJONALIA ...więcej niż przyjęcie...

5 lat temu wystartowała strona internetowa DEWOCJONALIA, która wśród odwiedzających stała się głównie miejscem spotkań (kilka edycji D-CZ@T) i odwiedzin grupy fanów i sympatyków grupy DPECHE MODE.
Idea DEWOCJONALII ma już sześć lat, a od pięciu przyjęła postać zmaterializowaną. Powrót do spotkań z muzyką grupy DEPECHE MODE nastąpił w 10 rocznicę ostatniego Zlotu Fanów DEPECHE MODE w Kłodzku, w lutym 2002 roku w Pub U SŁAWNIKA (w piwnicach Kościoła Gotyckiego w Kłodzku), gdzie zebraliśmy się aby uczcić fakt, że zobaczyliśmy koniec kolejnego czarnego dnia ;) i wybudzić się z przyzwyczajenia codzienności wracając do starszych lub młodszych wspomnień związanych z muzyką szybkiej mody. Przez te cztery lata działalności DEWOCJONALIA odwiedziło ponad 1500 osób (co biorąc pod uwagę aktualną kondycję kulturalną w kraju, a szczególnie w Kotlinie Kłodzkiej można uznać za sukces) głównie z Kłodzka i Kotliny Kłodzkiej oraz z odleglejszych regionów: Wrocław, Warszawa, Katowice, Opole, oPolanica, Kraków.
Oprócz szaleństw przy muzyce grupy DEPECHE MODE odbyły się na DEWOCJONALIACH cztery koncerty: MIKROKILLA, WIKTOR 37, STATION ONE i AGRESSIVA 69 oraz odbyło się ponad 20 konkursów na: płyty D-CD, D-Koszulki, D-Reprodukcje.
Z okazji 5 URODZIN SERWISU DEWOCJONALIA chcemy serdecznie podziękować: uczestnikom 18 edycji DEWOCJONALII, wykonawcom koncertów oraz współpracownikom:Jerzó, Pub U SŁAWNIKA, Pub WBL (i pracownicy), Karczma Kłodzka, Pub AK (i pracownicy), Iwona Lemiesz - dyrektor Zespołu Szkół Społecznych, Kłodzki Ośrodek Kultury (i pracownicy), Marcin Kuraś, Bogdan Wieczorek, Marcin Sydorko, Krzysiu Fan, Michałowi Gąsiorowski, MUZOM za czujność i dobrą energię oraz grupie fotoreporterów od 9 edycji DEWOCJONALII: Tomasz Gacek, Maciej Wachowski, Jacek Dziułka, Natalia Kumoś, Pani Zofia, Miluś, D-Man, Tomasz Janicki, Krzysztof Syper.
Mamy nadzieję, że wiele osób których nie było ostatnio widać na DEWOCJONALICH powróci do źródła swoich muzycznych emocji sprzed lat. Czego życzymy byłym, obecnym i przyszłym uczestnikom spotkań z muzyką Depeche Mode - DEWOCJONALIA!
Pozostańcie w rytmie!
Fan Club Depeche Mode - VIOLATOR - Kłodzko, 21.02.2007 r.
AKTUALNOŚCI
OFICJALNE OŚWIADCZENIE D-AUTOBUS

W związku z pojawiającymi się po raz trzynasty głosami niezadowolenia związanymi z organizacją DEWOCJONALIA oraz wyjazdem D-AUTOBUSU, składamy oficjalne oświadczenie mające na celu rozwianie wątpliwości w powyższych kwestiach spornych.

DEWOCJONALIA
Wydarzenie, które nigdy nie było przykute ani do miejsca, ani do osób.
Od samego początku istnienia DEWOCJONALIA słychać ciągłe narzekania.
Oto najczęściej powtarzające się przykłady: lokal (za mały, za duży, za niski, za wysoki), obsługa (nieodpowiednia barmanka, barman, właściciel, właścicielka), nagłośnienie (za głośno, za cicho), bilety i koncerty (jak są to źle, jak nie ma równie źle). To tylko najczęściej pojawiające się uwagi i zarzuty.
Nie namawiamy nikogo na siłę do przychodzenia na DEWOCJONALIA. Namawiamy natomiast do współpracy i do organizowania własnych imprez. Ma to na celu większy wybór wśród zdrowej konkurencji i poprawianie jakości propozycji.
Do dzisiaj nikt nie podjął tych tematów. Dlaczego?
Łatwiej się użalać niż zrobić coś dobrego?

D-AUTOBUS
Wyjazd na koncert Depeche Mode - organizowany dla zainteresowanych fanów i sympatyków grupy, wśród których jest sporo osób, które czynnie uczestniczyły przez ostatnie 3 lata w kolejnych edycjach DEWOCJONALIA.
Rezerwacje elektroniczne i telefoniczne były niezobowiązującą formą odnotowania chęci uczestnictwa w wyjeździe. O kolejności sprzedaży miejsc w D-AUTOBUSIE decydowały wpłaty za wyjazd (w kolejności chronologicznej). Bieżące informacje były rozsyłane do wszystkich osób, które dokonały rezerwacji. Przekroczenie terminu (przedłużonego) wpłaty było równoznaczne z rezygnacją z miejsca w D-AUTOBUSIE. W momencie zwolnienia się miejsc, informowaliśmy w pierwszej kolejności osoby, które dokonały rezerwacji najwcześniej. Jeżeli będziemy w posiadaniu dodatkowych biletów, osoby rezerwujące miejsca zostaną o tym poinformowane wg w/w reguły (kolejność rezerwacji, kwestie prywatne i emocjonalne nie są brane pod uwagę, liczą się konkrety a nie dobre chęci).
ORGANIZATORZY WYJAZDU NIE PONOSZĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA BRAK WPŁAT OSÓB REZERWUJĄCYCH MIEJSCA W D-AUTOBUSIE.

WNIOSKI OGÓLNE / KOŃCOWE
Większość fanów i sympatyków grupy Depeche Mode będących uczestnikami DEWOCJONALIA jest osobami pełnoletnimi.
Organizatorzy DEWOCJONALIA i D-AUTOBUSU nigdy nie obierali sobie za cel tworzenie waśni pomiędzy uczestnikami imprezy jak i osobami postronnymi.
Jako osoby dorosłe, sami podejmujecie decyzje i jednocześnie obarczacie się odpowiedzialnością za ich konsekwencje.
Organizatorzy wydarzeń nie odpowiadają za prywatne problemy i urazy (które nie mają nic wspólnego z DEWOCJONALIAMI) osób niezadowolonych, a które są przedmiotem publicznego sporu.
Zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby nie mieszać życia prywatnego z DEWOCJONALIAMI.
Osoby zainteresowane współpracą oraz organizatorów wydarzeń konkurencyjnych zapraszamy do działań.
Warto przed swoimi wypowiedziami przedstawić się! Jest wtedy klarowna sytuacja z kim prowadzi się dialog, zamiast zastanawiać się kto jest kolejnym Galem Anonimem.
DEWOCJONALIA mają na celu wytwarzanie dobrej energii i dopóki taka będzie występować i będą chętni do organizacji tego muzycznego święta oraz chętni do uczestnictwa w nim, trwać będą nadal.
Przecież ktoś musi robić coś, aby odpoczywać i narzekać mógł ktoś. ;-)

POZDRAWIAMY I ŻYCZYMY DUŻO D-OBREJ ENERGII.

W imieniu Organizatorów,
Wiktor Krokodyl
Wiktor Krokodyl
Dodane: 2005-09-18 | czytano: 2178
ARCHIWUM DEWOCJONALIA
ARCHIWUM DEWOCJONALIA 2010  -  1
ARCHIWUM DEWOCJONALIA 2009  -  2
ARCHIWUM DEWOCJONALIA 2008  -  2
ARCHIWUM DEWOCJONALIA 2007  -  4
ARCHIWUM DEWOCJONALIA 2006  -  7
ARCHIWUM DEWOCJONALIA 2005  -  6
ARCHIWUM DEWOCJONALIA 2004  -  12
ARCHIWUM DEWOCJONALIA 2003  -  8
ARCHIWUM DEWOCJONALIA 2002  -  16
PŁYTY DEWOCJONALIA + KONKURSY
ARCHIWUM + KONKURSY / D-CD
LISTA PRZEBOJÓW
SUBSKRYPCJA D-BIULETYNU
Projekt DEWOCJONALIA jest czescia Programu ELECTRO-ROBOT realizowanego przez Stowarzyszenie ELECTRO-ROBOT.
Wszelkie prawa autorskie do materialów zawartych w serwisie zastrzezone.
Projek graficzny i programowanie dla ELECTRO-ROBOT: ©2002-2019 Krokodyl Produkt
DEWOCJONALIA instnieja od 9 lutego 2002 r. | w sieci od 12 marca 2002 r. i sa czescia ELECTRO-ROBOT Depeche Mode Network